sobota, 13 lipca 2013

[NEWS] Rihanna Rogue - kolejny hit?


Czwarty zapach barbadoskiej piosenkarki już we wrześniu zagości na światowych półkach. To zapach odmienny od reszty kolekcji Rihanny.


Rihanna w nowych perfumach o nazwie Rogue chce pokazać siebie w nowej, odmienionej, doświadczonej przez czas odsłonie. Zapach ma być więc bardziej poważny i kobiecy. Potwierdza to przemyślana kampania zrealizowana przez Mario Sorrentiego i Mela Ottenberga. Przyznać trzeba, że zdjęcie promocyjne, na którym piosenkarka ma ogoloną do połowy głowę i świetlistą skórą, robi wrażenie. Pozytywne.

Perfumy Rihanna Rogue mają należeć do rodziny orientalnej. W nutach odnajdziemy kwiat cytryny, cyklamen, jaśmin, różę, śliwkę i zamsz. Bazę tworzy zaś piżmo, paczula, wanilia, ambra oraz akord drzewny. Zapach będzie dostępny w trzech pojemnościach (największa to 125 mL).

Zachęcam również do przeczytania impresji o Rihanna Nude. O tych perfumach pisała na Nez de Luxe Amanda.

3 komentarze:

  1. Na pewno będzie hitem, ale czy będzie tak dobra jak poprzednie perfumy Rihanny - to się okaże :)

    OdpowiedzUsuń
  2. A JA po zauroczeniu pierwszymi zapachami( bez nude bo nie znam) po zużyciu kilku ml , jednak doszłam do wniosku że to nie jest to co lubię, za dużo, za krzykliwie, za sztucznie ,dlatego liczę że tym razem to będzie strzał w 10! :)

    OdpowiedzUsuń